дивись.info

Львівські митники з початку року припинили правопорушень на суму понад сімдесят два мільйони гривень

Львівські митники з початку року припинили правопорушень на суму понад сімдесят два мільйони гривень
Фото з відкритих джерел.

Зі січня до липня поточного року працівники Львівської митниці виявили й припинили 3037 порушень митних правил. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Львівській області

Вартість предметів правопорушень – 72,4 млн. гривень, із них із реально вилучено 889 предметів порушень митних правил на суму 52,5 млн. гривень.

«Характерними видами порушень митного законодавства впродовж звітного періоду були: на виїзд з України – переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу, а на в’їзд в Україну – порушення порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, недекларування товарів та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу», – повідомили в обласному управлінні ДФС.

Серед вилучених товарів – продовольчі товари – 29%, тютюнові вироби – 5%, промислові товари – 59%, зброя – 3%, транспортні засоби – 2%, валюта – 1%, дорогоцінні метали та каміння – 1%, культурні цінності – 0%».

Характерним товаром для незаконного вивезення з України до країн Європи залишаються тютюнові вироби. Впродовж поточного року виявлено 41 таку спробу незаконного переміщення через митний кордон України, вилучено 169 748 пачок сигарет (за аналогічний період 2018 року виявлено 117 спроб незаконного переміщення, вилучено 75 620 пачок сигарет)».

Упродовж січня-липня 2019 року припинено незаконне ввезення на митну територію України продуктів харчування, сільгосппродукції та товарів промислової групи на суму близько 41,7 млн. гривень.

«Здебільшого порушниками митних правил виступали фізичні особи. Стосовно посадових осіб суб’єктів господарювання у січні-липні 2019 року зафіксовано 74 митних правопорушення», – також повідомили в обласному управлінні ДФС.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.