дивись.info

Реакція соцмереж: очільник області розпитав користувачів Фейсбуку про необхідні зміни до законодавства

Реакція соцмереж: очільник області розпитав користувачів Фейсбуку про необхідні зміни до законодавства

Маркіян Мальський попросив жителів Львівщини вказати на слабкі місця у законодавстві. Пропозиції планує передати новообраним депутатам від області для подальшого розгляду у ВР.

«Колеги, для підтримки максимальної ефективності роботи новообраних депутатів ВРУ від Львівщини ініціюю визначення потреб змін до законодавства, які будуть їм передані. З нашої сторони усі департаменти вже подали свої пропозиції. Прошу написати під цим текстом які вважаєте найбільш потрібні зміни до існуючого законодавства. Дякую!» – написав Маркіян Мальський на своїй сторінці у Facebook.

Колеги, для підтримки максимальної ефективності роботи новообраних депутатів ВРУ від Львівщини ініціюю визначення потреб…

Gepostet von Markiyan Malskyy am Montag, 12. August 2019

Користувачі із пропозиціями не забарилися. Серед ідей – розробка детальної національної програми пільг для інвесторів, що хочуть розмістити своє виробництво в Україні; пропозиція щодо персональної сплати податків з доходів громадян; ухвалення законодавчої норми, що унеможливить передачу стратегічних об’єктів життєзабезпечення місцевої громади, (тепло, вода, світло) в одноосібне управління приватного капіталу і так далі.

Серед коментаторів знайшлися і скептики. «Удосконалення чинного законодавства нічого принципово не змінить – потрібні глибокі політичні реформи у відносинах суспільства і держави, у принципах формування і функціонування ключових інститутів держави», – написав один із користувачів мережі під дописом Мальського.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.