дивись.info

У вересні запрацює додаток, що допоматиме львів’янам підібрати локацію для спорту

У вересні запрацює додаток, що допоматиме львів’янам підібрати локацію для спорту

Ідея додатку полягає у підборі локації у відповідь на запит з назвою спорту.

У застосунку також відображатиме місцерозташування спортзалу на карті Google Maps. Якщо ви шукаєте спортивний комплекс, де можна позайматися, скажімо карате, достатньо ввести у пошуковій строфі назву виду спорту і мобільний додаток автоматично підтягне всі локації, де доступні заняття.

Також можна буде шукати спортивні секції, школи та клуби, які працюють у Львові, відсортувати їх по видах спорту та місцю розташування. До кожного такого спортивного закладу буде прикріплено контактну інформацію та можливість переходу на його сторінку в мережі. Окрім того, в додатку буде активна стрічка спортивних новин.

У додатку буде інформація і про Відкриті Кубки Львова, що дасть можливість анонсувати всі заходи, які відбуватимуться у Львові.

У майбутньому програма поповниться даними про всі фітнес-центри, спортзали та спортивні майданчики у місті.

У додатку також відображатиме інформацію щодо вартості відвідування локації: буде він безкоштовним чи ні – львів’яни і гості з міста зможуть дізнатися без допомоги сторонніх ресурсів, – пояснює Антон Нікулін, начальник управління відділу молоді та спорту Львівської міськради Антон Нікулін.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.