дивись.info

Кому дісталося понад 30 мільйонів, щоб підготувати Грибовицьке сміттєзвалище до рекультивації

Кому дісталося понад 30 мільйонів, щоб підготувати Грибовицьке сміттєзвалище до рекультивації

Тендер на суму у понад 30 мільйонів 934 тисяч гривень виграло товариство з обмеженою відповідальність «Стройтрансавто» з Харкова.

Про це стало відомо із сайту публічних закупівель ProZorro.

Тендер «Підготовчі роботи по об’єкту «Комплексний проект з рекультивації полігону, с. Грибовичі Жовківського району Львівської області. Реконструкція» на суму 34446247 оголосило Львівське комунальне підприємство «Зелене місто».

На участь в аукціоні зголосилися три компанії: ТОВ «Будівельно-монтажна компанія «Містобуд», ТОВ ПМК-77 та ТОВ «Стройтрансавто». Найнижчу ціну запропонувала перша фірма – трохи менше 25 мільйонів, ПМК-77 – 30 мільйонів 500 тисяч гривень, а харківська компанія – понад 30 мільйонів 934 тисячі, однак саме їй замовник надав перевагу.

Щодо ТОВ «Будівельно-монтажна компанія «Містобуд» тендер комітет дійшов висновку, що компанія немає достатньо досвіду виконання аналогічних договорів, учасник не підтвердив інформацію про наявність обладнання та технічно-матеріально бази, а також не було підтверджено наявність необхідної кількості кваліфікованих працівників.

Так само, на думку тендерного комітету,  ТОВ ПМК-77 теж не має достатньо досвіду у виконанні аналогічних договорів. Тож тендер віддали ТОВ «Стройтрансавто» з Харкова, яка запропонувала найвищу ціну.

Інформація про укладення угоди була опублікована 5 серпня.

За даними ЛКП «Збиранка» на полігоні накопичено 14,3 мільйона тонн відходів. Земельна ділянка площею 38,8 га.

Підготовчі роботи у себе включають:

влаштування канави з перехоплення витоків фільтрату з-під південно-східного схилу полігону та відведення їх в інженерно об лаштований відстійник фільтрату №5 (йдеться про 150 м куб фільтрату на добу, що просочується з підніжжя полігону);

очищення резервуару-накопичувачу фільтратів №5 від шламів (технологічні відходи станції фізико-хімічного очищення);

влаштування перетоків між резервуарами-накопичувачами;

влаштування технологічного проїзду на купол полігону з майданчиком розвороту;

прибирання мас відходів, що зійшли з оповзнем під час надзвичайної ситуації 2016 року;

улаштування запобіжного валу;

прибирання мас грунту, що був забруднений відстійниками фільтратів та відходів;

влаштування автоматичної насосної станції рециркуляції фільтратів (інфільтрації);

планування та огородження території будівельного майданчику.

Згідно із графіком, роботи мають бути виконані до 1 грудня 2019 року.

Щодо переможця торгів, то, згідно з даними YouControl, компанія «Стройтрансавто» була зареєстрова 2003 року. Основний ид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Нинішнім директор і бенефіціаром значиться Олександр Панченко, який загалом має стосунок ще до понад трьох десятків компаній.

Компанія з 2003 року бере участь у тендерах. Найвдалішим був нинішній, 2019-ий рік. ТОВ «Стройтрансавто» виграло тендерів на загальну суму 36 мільйонів 504 тисячі гривень. Найбільший від ЛКП «Зелене місто».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.