Разумков не підтримує ідею скасування держфінансування партій

b24416d8921b54bd224f163f060b2215
Фото: ТСН.

За словами голови партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова, державне фінансування партій може бути корисним, якщо правильно його використовувати і дотримуватись законів. Про це повідомляє «Українська правда».

«Це механізм, який дає можливість розвивати політичну культуру в державі.

Є інші запобіжники, на які треба буде звертати увагу. Тому що в нас дуже часто ці кошти використовувались неефективно. Ми бачили, що під кінець року вони йшли на рекламу, а не на розбудову партійної структури, на навчання своїх однопартійців, на залучення людей до тих чи інших політичних структур», - повідомив Дмитро Разумков.

Також були ситуації, коли гроші були направлено на пов’язані з тими чи іншими політичними партіями структури. Через це виникало питання коректності та відповідності до діючого законодавства використання цих коштів.

«Тому це як і будь-який інший механізм, він може бути як корисний для демократії в державі, так і негативним. Тут буде залежати від того, хто як цим молотком буде керувати», - також додав Разумков.

Відповідаючи на питання, чи може Верховна Рада 9 скликання скасувати держфінансування партій, з огляду на відповідну петицію, Разумков запропонував дочекатись, коли парламент запрацює.

Також голову «Слуги народу» запитали, чи буде його партія відмовлятись від бюджетних коштів. Разумков сказав, що наразі таке фінансування передбачене законом, і політсила «буде намагатись відповідати нормам закону».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: