дивись.info

Львів’янам пропонують вдосконалити порядок подання електронних петицій 

Львів’янам пропонують вдосконалити порядок подання електронних петицій 

Стартували консультації щодо проекту ухвали «Про затвердження порядку подання та розгляду електронних петицій у м. Львові».

ЛМР закликає небайдужих львів’ян, які мають ідеї, як вдосконалити цей механізм, подавати пропозиції від 13 серпня до 31 серпня 2019 року. 21 серпня відбудеться представлення та обговорення проекту ухвали у приміщенні URBAN бібліотеки (бібліотеки-філії № 8 Централізованої бібліотечної системи міста Львова) за адресою: м. Львів, вул. Устияновича, 4. Початок о 18.00. Про це інформує портал депутатів Львівської міськради.

Нагадаємо, що електронна петиція – це особлива форма колективного звернення громадян до Львівської міської ради, через спеціалізований сайт за допомогою системи електронної ідентифікації особи.

«Суттєвою перевагою електронної петиції є, насамперед, зручність, оскільки зникає потреба фізично збирати підписи на підтримку петиції, стояти у чергах тощо. Достатньо подати електронну петицію на сайт, пройти модерацію, поширити петицію в соцмережах та спостерігати за кількістю голосів, поданих на її підтримку», – зазначає в. о. начальника управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка.

У Львові розгляд петиції має ще іншу особливість, яка полягає в тому, що на її підтримку управління «Секретаріат ради» ЛМР готує проект ухвали, який розглядають депутати Львівської міської ради на пленарному засіданні. Якщо депутатський корпус підтримає петицію, то профільний виконавчий орган готує дорожню карту на втілення її в життя.

Зазначимо, що львів’яни активно користуються цією формою участі громади в житті міста. Зокрема, днями набрала необхідну кількість голосів на свою підтримку петиція за відкриття крематорію у Львові: станом на 14 серпня петицію підписали 502 із необхідних 500 осіб. Зараз управління «Секретаріат ради» працює над відповідним проектом ухвали ЛМР. У разі її підтримки депутатами, профільні виконавчі органи готуватимуть дорожню карту з інформацією про виконання петиції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.