дивись.info

У США сподіваються, що Баканов не порушить у реформі СБУ стандарти НАТО

У США сподіваються, що Баканов не порушить у реформі СБУ стандарти НАТО
Фото з відкритих джерел.

Вільям Тейлор висловив сподівання, що при реформі СБУ будуть враховані стандарти НАТО. Про це він сказав в інтерв’ю, опублікованому на «Європейській правді».

За його словами, США почули чіткий сигнал нової влади про те, що реформа СБУ є найвищим пріоритетом. Посол розповів, що секретар РНБО Олександр Данилюк, радник президента Руслан Рябошапка і керівник СБУ Іван Баканов зустрілися цього тижня з представниками США, НАТО та ЄС, щоби почути поради щодо цієї реформи.

«Ми давали поради минулій владі і готові давати їх новій задля того, щоби СБУ стала ефективною, щоби вона була сумісною зі стандартами НАТО» – зазначив повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

«Продумана реформа СБУ здатна змінити дуже багато. Вона буде кроком вперед у боротьбі з корупцією, вона стане поштовхом для економіки і підвищить інвестиційну привабливість України», – також наголосив він.

Тейлор висловив сподівання, що українська влада візьме до уваги поради країн-членів НАТО, кожна з яких має свої спецслужби.

«Ми знаємо, що працює, а що ні, що є ефективним і як зробити найкраще.  Якщо Україна візьме наші поради до уваги – чудово, це допоможе нашим спецслужбам співпрацювати. Якщо ж буде зроблений інший вибір – ну що ж так і буде, це ж ваше рішення», – заявив посол.

«Та наразі я можу засвідчити, що до наших порад дослухаються. Ми бачимо зацікавленість України у нашій думці, і це мене надихає», – додав він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.