дивись.info

У зоні ЮНЕСКО зведуть культурно-духовний центр

У зоні ЮНЕСКО зведуть культурно-духовний центр

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив із зауваженнями будівництво культурно-духовного центру на вул. Б. Хмельницького, передає кореспондент Дивись.info.

Зокрема виконком видав релігійній організації «Провінція отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні Української греко-католицької церкви» містобудівні умови та обмеження на будівництво культурно-духовного центру для проведення реколекційних практик з демонтажем аварійного будинку на вул. Б. Хмельницького, 34, 36.

Як заявила начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, існуючий будинок зберегти неможливо.

Водночас вона висловила зауваження до поверховості майбутньої будівлі.

«В історико-містобудівному обгрунтуванні було обмеження щодо висоти. У містобудівних умовах вказана висота 18 м, але її потрібно знизити до 14,5 м. Однозначно верх треба забрати. Ми з архітектором це питання проговорили, ми згідні змінити проект і отці-василіяни теж», – заявила Лілія Онищенко.

Площа земельної ділянки становить 2,6166 га га, вона призначена для будівництва і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

Максимальний відсоток забудови визначено на рівні  15%, гранична висота – 14,5 м.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.