дивись.info

Математика таки стане обов’язковою на ЗНО у 2021 році

Математика таки стане обов’язковою на ЗНО у 2021 році
фото ілюстративне

Всього випускники з 2021 року складатимуть обов’язкові 4 тести ЗНО.

Про це заявив очільник УЦОЯО Валерій Бойко на прес-конференції, присвяченій результатам проведення ЗНО в 2019 році, повідомляє Osvita.ua.

«На відміну від 2020 та поточного 2019 року, випускники, які будуть завершувати здобуття загальної середньої освіти у 2021 році, матимуть обов’язково пройти державну підсумкову атестацію не з трьох, а з чотирьох предметів. Два предмети — українська мова та математика — будуть обов’язковими для всіх, незалежно від типу навчального закладу, незалежно від того, скільки годин той чи інший випускник вивчав ці предмети», – сказав Бойко.

На вибір з двох предметів випускники шкіл мають пройти ще два ДПА — історія України або іноземна мова, четвертий предмет — на вибір абітурієнта.

Бойко також повідомив, що тести з української мови та літератури будуть дворівневими.

«З української мови дворівневість буде в першу чергу стосуватися випускників, які здобувають повну загальну середню освіту мовою, яка не відноситься до слов’янської групи і їм буде запропонований тест рівня стандарту. З математики будуть включені в тест завдання рівня стандарт і профільного рівня. Залежно від того, яке навантаження дитина мала в школі, тієї складності тест і буде запропонований у 2021 році», – сказав Бойко.

Протягом 2020-2021 року УЦОЯО розробить інструменти оцінювання дворівневих тестів.

Також, за словами Бойка, будуть розроблюватися інші інструменти оцінювання такого завдання тесту з української мови та літератури як власне висловлювання.

Читайте також: ДПА з іноземної мови в 9-му класі включатиме аудіювання – Міносвіти
Як відомо, у2019 році випускники шкіл проходять державну підсумкову атестацію у формі ЗНОз української мови та літератури, математики або історії України (на вибір) та третього предмета на вибір абітурієнта.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.