дивись.info

Ахметівський «Укртелеком» збанкрутував перед «Ощадбанком»: що далі?

Ахметівський «Укртелеком» збанкрутував  перед «Ощадбанком»: що далі?

Акції «Укртелекому» заарештували через борги перед «Ощадбанком». Тепер акції мають продати на публічних торгах.

Виконавча служба заарештувала майже 93% акцій компанії «Укртелеком» за борги її власника – компанії «ЕСУ» – перед державним «Ощадбанком» у розмірі майже 1,8 млрд грн.

Компанія у встановлені терміни не погасила облігації і не сплатила нарахований купонний дохід за ними, у зв’язку з чим банк стягнув заборгованість в судовому порядку, повідомляють у прес-центрі банку.

Судовий розгляд тривав майже два роки. Компанія «ЕСУ» намагалася в судовому порядку отримати розтермінування виконання рішень судів, однак Верховний суд визнав позицію «Ощадбанку» обґрунтованою і скасував розтермінування. Також повідомляється, що заарештовані акції «Укртелекому» повинні бути продані в процедурі виконавчого провадження на публічних торгах для погашення боргів перед банком.

Довідка.

«Державний ощадний банк України» («Ощадбанк») зареєстровано Національним банком України 31 грудня 1991 року. 100% акцій банку належать державі.

«Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку України. Контрольний пакет акцій компанії належить групі українського бізнесмена Ріната Ахметова «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.