дивись.info

Львівські десантники в межах бойової підготовки виконували стрибки з парашутом

Львівські десантники в межах бойової підготовки виконували стрибки з парашутом
Фото: Міністерство оборони України.

На Буковині в рамках планових заходів бойової підготовки військовослужбовці 3-ї батальйонно-тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади виконували стрибки з парашутом. Про це повідомили у міністерстві оборони України.

До виконання стрибків залучено було весь особовий склад військової частини, а це офіцери, військовослужбовці контрактної та строкової служби, чоловіки та жінки. Десантування особового складу здійснювалося з вертольоту Мі-8 армійської авіації Сухопутних військ з висоти 600 та 800 метрів.

«Досвідчені інструктори з повітрянодесантної підготовки особливу увага приділяли під час занять військовослужбовцям, які уперше здійснювали стрибок з парашутом. Загалом, щоденно здійснюється близько 200 стрибків», – повідомили у міністерстві оборони.

Напередодні стрибків десантники пройшли напружену повітрянодесантну підготовку. Вивчали матеріальну частину людських десантних парашутів, укладання основного та запасного парашутів, дії десантників на борту літального апарату, дії в повітрі та дії в момент приземлення – все те, що потрібно десантнику для успішного і безпечного здійснення стрибка з парашутом.

Один із воїнів-десантників відзначив: «Кожен, хто у своєму житті переступив через рампу та відчув шалений приплив адреналіну, ніколи не забуде неймовірне відчуття від стрибка з парашутом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.