дивись.info

Для відновлення Грибовицького сміттєзвалища закупили обладнання

Для відновлення Грибовицького сміттєзвалища закупили обладнання
фото: прес-центр ЛМР

ЛКП «Зелене місто» закупило обладнання для очищення озер-фільтратів Грибовицького сміттєзвалища.

Відомо, що у тендері перемогла фірма «Екософт», у якої місто замовило два модулі, що здатні переробити за добу 300 кубометрів фільтратів з озер біля сміттєзвалища. З допомогою цих установок за два роки озера з отруйними рідинами біля підніжжя полігону зникнуть. Ці роботи — один з етапів комплексної рекультивації Грибовицього сміттєзвалища, яка відбувається за підтримки ЄБРР.

Надійти обладнання повинне до кінця цього року. Відтак, у ЛКП «Зелене місто» планують його отримати та запустити у жовтні-листопаді.

Рекультивація Грибовицького сміттєзвалища є частиною комплексного плану вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами.

«За два роки у місті збудують перший в Україні сучасний сміттєпереробний комплекс із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів, рекультивують старий полігон та впровадять нову систему поводження з відходами. Вона передбачатиме сортування сухого та вологого сміття, вторинної сировини та облаштування окремих майданчиків для збору електроніки, великогабаритного і будівельного сміття», – повідомляє прес-центр Львівської міськради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.