• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

Львів отримає один із найкращих тенісних комплексів в Україні

Львів отримає один із найкращих тенісних комплексів в Україні

Тенісні корти у новому спортивно-розважальному центрі LEOLAND, який буде на вулиці Мельника, 18, створять відповідно до міжнародних норм.

*Партнерський матеріал.

Консультації щодо їх дотримання здійснює Федерація тенісу України, яка уповноважена на це Міжнародною федерацією тенісу (ITF). Федерація тенісу України офіційно передала рекомендації та норми щодо майбутніх кортів ТзОВ «Палац спорту «Україна», яке проводить реконструкцію та проектування будівлі.  Документ оприлюднили проектанти нового спортивно-розважального центру.

ФТУ заявила про своє зацікавлення в тому, аби необхідні норми під час створення кортів було дотримано.

«Ми проаналізували проект реконструкції "Палацу спорту "Україна" та вважаємо, що у випадку якісної реалізації - Львів отримає один із найкращих тенісних комплексів в Україні, який зможе приймати міжнародні змагання високого рівня», - сказано у документі ФТУ.

Наймасштабнішими тенісними змаганнями Львова нині є міжнародний юнацький турнір Lion Cup. Для проведення таких змагань потрібно щонайменше шість тенісних кортів. Такі корти із покриттям типу «хард» будуть у новому спортивно-розважальному центрі LEOLAND.

«Для проведення міжнародних змагань у критих тенісних залах необхідно викладати покриття типу "хард", яке буде сертифікованим ITF та входити до відповідного переліку. Що більше шарів акрилового покриття викладається, то воно якісніше, комфортніше та безпечне для гравців», - йдеться у документі.

У ньому сказано, що висота стелі для проведення міжнародних змагань має становити 9 метрів над поверхнею корту та 12 метрів для змагань під егідою ATP, WTA та Світової групи Кубку Девіса.

Також у тексті вказані й інші міжнародні норми щодо бокових забігів та освітлення.

Нагадаємо, минулого року розпочався процес реконструкції колишнього Палацу спорту «Україна» на вул. Мельника, 18. Тут постане нова, сучасна інклюзивна будівля спортивно-розважального центру LEOLEND з шістьома тенісними кортами, 25-метровим басейном, школами бальних танців та футболу, дитячим містечком, просторим івент-холом, оновленим громадським простором та зеленими насадженнями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: