дивись.info

У «Львівгаз» через низькі зарплати втратили 200 працівників

У «Львівгаз» через низькі зарплати втратили 200 працівників
Ілюстративне фото.

Причина втрати кваліфікованих кадрів за останніх сім місяців – низькі зарплати. Така ситуація спричинена «замороженими» тарифами на розподіл газу, котрі від кінця 2016 року не переглядає НКРЕКП. Про це повідомляє «Економічна правда».

На сьогодні середній рівень заробітної плати в АТ «Львівгаз» на 30% менший, ніж в енергетичній галузі. Середня зарплата працівника компанії становить 8 407 грн, в той же час середня оплата праці по промисловості в області – 10 500 грн. Відтак, досвідчені працівники шукають більш оплачувану роботу.

«Витрати на оплату праці працівників нашої компанії закладені в тарифі на розподіл природного газу, котрий є складовою ціни на газ. Структура тарифу визначається та встановлюється НКРЕКП. Від кінця 2016 року державний регулятор не переглядав його, – Зараз в нас відкритими залишаються 345 вакансій, а це 11% від середньооблікової чисельності. Найбільш затребувані професії: слюсарі з експлуатації, монтери ЕХЗ, зварники, водії та машиністи екскаваторів», – повідомив голова правління АТ «Львівгаз» Юрій Войсович.

Всі звернення газорозподільних підприємств України до НКРЕКП щодо встановлення економічно обґрунтованого тарифу на розподіл у структурі ціни на газ, наразі залишаються без розгляду. Минулого тижня в АТ “Львівгаз” відбулись  відкриті обговорення проекту тарифу на розподіл природного газу на 2019 рік. Протокол результатів обговорення направлений для розгляду НКЕРКП.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.