дивись.info

В уряді виділили 5,3 млн гривень на допомогу постраждалим учасникам АТО та сім’ям загиблих

В уряді виділили 5,3 млн гривень на допомогу постраждалим учасникам АТО та сім’ям загиблих
Фото: Укрінформ.

Кабінет міністрів України передбачив 5,3 млн. гривень для одноразової грошової допомоги членам сімей двох загиблих осіб та шести особам з інвалідністю, які брали участь в антитерористичній операції. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Відповідно до рішень (від 20 червня 2019 року), прийнятих Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги, утвореною при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, необхідно надати одноразову грошову допомогу членам сімей двох загиблих (померлих) осіб та шістьом особам з інвалідністю, пов’язаних з участю в антитерористичній операції», – йдеться в пояснювальній записці до документа.

Згідно з розпорядженням, Мінсоцполітики передбачило п’ять мільйонів 378 тисяч 300 гривень коштів з резервного фонду державного бюджету для надання одноразової грошової допомоги членам сімей двох осіб, які загинули під час участі в антитерористичній операції, та шістьом особам, які стали особами з інвалідністю під час участі в зазначеній операції.

За розрахунками Мінсоцполітики, членам сімей двох осіб, які загинули (померли) спрямують 355 тисяч гривень; шістьом особам, які отримали інвалідність – три мільйони 23,3 тисячі гривень (чотирьом особам (II група) – два мільйони 142,3 тисячі гривень, ще двом особам (III група) – 881 тисячі гривень).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.