дивись.info

Аваков заявив про намір звільнити керівника Нацполіції Львівщини

Аваков заявив про намір звільнити керівника Нацполіції Львівщини

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про намір звільнити керівників Головних управлінь Нацполіції у Львівській, Закарпатській, Запорізькій та Житомирській областях.

Про це він сказав під час розширеного засідання колегії МВС, повідомляє Укрінформ.

«Я ще раз наголошую: я приймаю рішення про звільнення керівників главків Львівської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей. Прошу відповідних офіцерів після засідання колегії зайти до мене для розв’язання питання подальшого проходження служби», – заявив Аваков.

Перед цим міністр запитав у керівника Нацполіції Сергія Князєва, у яких областях є найгірші показники та нарікання на роботу керівників управлінь.

«Вважаючи на сукупність допущених недоліків в організації роботи з протидії злочинності є суттєве нарікання до керівників Головних управлінь Львівської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей. Я готовий прийняти кадрові рішення щодо цих зазначених керівників. Також зауважу, що чимало прорахунків допущено у роботі у Дніпропетровського главку, керівника було звільнено у минулому місяці», – відзвітував Князєв.

Нагадаємо, Валерій Середа брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті  незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України на території Донецької та Луганської областей, учасник бойових дій; Голова громадського об’єднання «Асоціація учасників АТО Львівщини». З грудня 2016 року – начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.