дивись.info

Львів’яни вимагають відремонтувати дорогу Замарстинівська-Брюховичі

Львів’яни вимагають відремонтувати дорогу Замарстинівська-Брюховичі

Відповідна пропозиція з’явилась у Єдиній системі місцевих петицій.

Як зазначає автор петиції Беньо Володимир, останній повноцінний капітальний ремонт відрізку дороги Львів(вул. Замарстинівська) – Брюховичі, відбувався близько 10 років тому.

«Натомість щорічно відбуваються латкові та ямкові ремонти, котрі утримуються в належному стані близько року, потім все по новій, що приводить до щорічного розпорошення коштів платників податків. За останні 9 місяців 2019 року на даному відрізку дороги, в т.ч. через неналежний стан дорожнього покриття, (вибоїни глибиною більше 25см), було скоєно більше 15 ДТП, на щастя, цьогоріч без летальних випадків», – зазначає автор петиції.

Крім цього, автор наголошує, що через розширення житлової забудови в Брюховичах, переведення військової частини по вул. Замарстинівській до земель житлової забудови на потреби бійців АТО, перспективний розвиток 140га військової частини по вул. Незалежності України (Брюховичі), що також згідно генплану міста Львова має виїзд на цей же відрізок дороги, створює нагальну необхідність проведення повноцінного капітального ремонту з розширенням дорожнього полотна Львів (Замарстинівська) – Брюховичі.

Станом на 23 серпня петицію підтримали 34 людини з 500 необхідним. Збір підписів триватиме ще 60 днів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.