дивись.info

Вашингтон готовий приєднатися до переговорів по Донбасу, – Волкер

Вашингтон готовий приєднатися до переговорів по Донбасу, – Волкер
Фото: bbc.com.

Спецпредставник США щодо України Курт Волкер заявив, що Вашингтон підтримує поточний формат переговорів щодо ситуації на сході України, але готовий у разі потреби до них приєднатися. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на видання Baltic Times.

«У нас з усіма дуже хороша співпраця. Якщо виникне необхідність в більш широкому форматі, звичайно, ми приєднаємося. Водночас ми повністю підтримуємо нормандський формат», – сказав Волкер.

Так він прокоментував пропозицію президента України Володимира Зеленського про розширення групи «нормандської четвірки», до якої зараз входять Україна, Росія, Франція і Німеччина, на США і Британію.

«Як я завжди говорив, питання цих зустрічей не у форматі, мова йде про політичну волю Росії виконувати свої зобов’язання за Мінськими угодами. Потрібно зробити все для справжнього миру і виконання Росією Мінських угод, ми готові приєднатися і допомогти”, – зазначив Волкер.

«Зустріч в нормандському форматі відбудеться в найближчі тижні. У нас тісні зв’язки з українцями, у нас тісні зв’язки з французами і німцями. Якщо буде зустріч іншого характеру, то ми, звичайно, приєднаємося, але ми цього не прагнемо. Ми не турбуємося про формат», – додав він.

Президент Франції Еммануель Макрон нещодавно заявив, що нормандська четвірка може провести новий раунд переговорів в найближчі тижні, щоб спробувати покласти край конфлікту на сході України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.