дивись.info

«Благодійність замість квітів»: львів’ян закликають 1 вересня допомогти онкохворим дітям

«Благодійність замість квітів»: львів’ян закликають 1 вересня допомогти онкохворим дітям

П’ятий рік поспіль перед Днем Знань фонд «Таблеточки» запрошує дітей, батьків, вчителів і вихователів долучитися до щорічної акції «Благодійність замість квітів».  

Фонд пропонує подарувати вчителю або вихователю дитячого садочку один букет від класу або групи, а решту коштів передати онкохворим дітям. Гарним доповненням до букета стане яскравий благодійний сертифікат від «Таблеточок».

«Таблеточки» також закликають вчителів та вихователів підтримати акцію та розказати про неї у своїх школах, дитячих садках або на сторінках соціальних мереж. Для цього можна скористатися готовими плакатами та ілюстраціями.

Благодійність у День знань — це чудовий привід навчити дітей бути чуйними та допомогти їхнім онкохворим одноліткам, які зустрінуть цей день у лікарняних палатах, якомога швидше повернутися до дитинства й навчання.

Як долучитися до акції?

Батькам та дітям:

1. Зробіть благодійний внесок на користь онкохворих дітей на сайті благодійної кампанії

2. Роздрукуйте сертифікат про благодійний внесок та подаруйте його разом з букетом від усього класу або від групи

Учителям та вихователям:

Напишіть про підтримку акції на своїй сторінці у Facebook, Instagram або в іншій соціальній мережі. Роздрукуйте плакати у підтримку акції та повісьте на шкільному стенді або в іншому приміщенні.

Деталі акції — за посиланням.

Довідка:

Благодійний фонд «Таблеточки» бореться з дитячим раком в Україні з 2011 року. За цей час фонд надав допомогу понад 3500 дітей на суму 185,9 млн грн. Завдяки цій акції «Благодійність замість квітів» за п’ять років діти отримали допомогу на суму 430 тис. грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.