дивись.info

Львівські митники вилучили два автомобілі через підроблені документи

Львівські митники вилучили два автомобілі через підроблені документи
Фото: ДФС Львівської області.

Через підроблені товаросупровідні документи чоловік залишився без «Mercedes-Benz – B 180» та «AUDI-Q7». Про це повідомляє прес-служба ДФС Львівської області.

Громадянин України подав до митного контролю товаросупровідні документи на придбані ним авто за кордоном.

Згідно з документами продавцем зазначено фірму з Німеччини, вартість «Mercedes-Benz – B 180» 2014 року випуску – 5 100 євро, що згідно з курсом НБУ на день подання документів становить 142 025 грн., а «AUDI-Q7» 2009 року випуску – 5 500 євро (153 165 гривень).

«Працівники митниці ініціювали перевірку поданих до митного контролю товаросупровідних документів. Як з’ясувалось, названа фірма не відправляла цих транспортних засобів в Україну. Також встановлено, що продавцем «AUDI-Q7» є фізична особа, а його вартість становить 10 500 євро, що згідно з курсом НБУ відповідає сумі 292 406 грн. Так громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення транспортних засобів з приховуванням від митного контролю», – повідомили у прес-службі.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Автомобілі вилучено. Справи скерують до суду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.