дивись.info

У Львові запрошують підтримати велопробіг за участі незрячої молоді

У Львові запрошують підтримати велопробіг за участі незрячої молоді

У суботу, 31 серпня, міжнародний велопробіг «I see! I can! I will!» за участі зрячої та незрячої молоді з Німеччини, Польщі та України приїжджає до Львова. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У межах Велопробігу у Львові організовують ще дві події  – «Жива бібліотека: Говоримо про інклюзію» відбудеться 1 вересня о о 16:00 у Львівській Медіатеці. 2 вересня о 12.00 стартуватиме захід «Печа-куча: 5 хвилин про досвiд інклюзії» у Першому театрі.

«Усіх охочих запрошують зустрітись о 17:00 біля головного входу до міської ради і разом поїхати на Арену Львів. Організатори хочуть, щоб Велопробіг став прикладом інклюзивності в сфері міжнародної молодіжної роботи та сприяв активній участі всіх людей у громадянському суспільстві, а також прагнуть стерти стереотипи про людей з інвалідністю», – повідомили у прес-службі.

Протягом трьох тижнів подорожі Велопробіг охопить відстань 1000 км із Західної України через Південну Польщу та до Берліна. Старт події відбудеться 29 серпня в Івано-Франківську. Після тижня їзди на велосипеді в Україні, учасники продовжать Велопробіг по Південній Польщі і звідти через регіон Бранденбургу. 15 вересня буде передостання зупинка в Сторкові (Німеччині). 17 вересня учасники святкуватимуть фініш Велопробігу в Берліні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.