дивись.info

В Україні планують для вантажівок ввести плату за проїзд дорогами

В Україні планують для вантажівок ввести плату за проїзд дорогами
Фото з відкритих джерел.

Введення збору має істотно поліпшити стан доріг у країні. Про це повідомляє «Економічна правда».

«Це була моя ініціатива – імплементувати в Україні інтелектуальні транспортні системи. Крім Weight-in-Motion (системи автоматичного зважування в русі – ред.), це також фото-фіксація перевищення швидкості і системи аналізу трафіку за допомогою камер», – заявив в. о. глави «Укравтодору» Славомір Новак.

Четверта частина глобальної інтелектуальної транспортної системи України – це tolling, тобто збір оплат з великовантажного транспорту за проїзд дорогами України”, – сказав Новак.

За його словами, введення збору буде серйозною законодавчою зміною для України, яка істотно поліпшить стан доріг у країні.

«Потрібно прийняти закон, який врегулює питання цього збору. Нам вкрай необхідно ввести додаткове джерело Дорожнього фонду. Існує європейський принцип: фури, особливо ті, які заробляють на перевезеннях, повинні більше платити за проїзд по дорогах», – додав в. о. голови «Укравтодору».

«Обсяги руйнування автодоріг за рахунок перевантаженого транспорту величезні. Проблема з перевантаженими фурами в Україні дуже, дуже велика», – підкреслив він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.