дивись.info

Гройсман записав прощальне відео до українців

Гройсман записав прощальне відео до українців

28 серпня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у прощальному відео розповів про свої досягнення та побажав успіху наступнику.

Про це Гройсман повідомив у Facebook.

«Вже зовсім скоро у цей кабінет зайде новий прем’єр, на плечі якого ляже величезна відповідальність вирішувати, як продовжувати будувати й розвивати країну. Зі свого досвіду розумію, як це непросто приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей.

Тому, хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння й удачі. Головне – успіх. Бо саме від успіху і роботи нового уряду залежатиме багато в чому успіх України та нормальне життя кожного українця. Особисто для мене – це завжди було пріоритетом № 1», – сказав він.

Крім того, додав, що «з чистою совістю» передає країну новому уряду.

«З чистою совістю можу сказати, що новий уряд прийматиме країну, яка і стабільна, і розвивається. Все, що зроблено на сьогодні – це результат роботи і зусиль багатьох-багатьох людей, кожного з нас. Я вдячний усім за нашу спільну небайдужість, спільну роботу, за підтримку і критику, а також за вашу довіру», – наголосив прем’єр-міністр.

Також Гройсман додав, що децентралізація залишається справою його життя.

«Звісно, не можу не сказати про те, що й надалі лишатиметься однією з найголовніших справ мого професійного життя – це децентралізація», – сказав він.

Поза тим, заявив, що «його служіння Україні» не закінчується.

«Моє служіння Україні не закінчується сьогодні, я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави й братиму на себе ту роль, яка буде потрібна і необхідна, щоб допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал», – завершив Гройсман.

Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави

Уже зовсім скоро в цей кабінет зайде новий Прем’єр, на плечі якого ляже величезна відповідальність – вирішувати, як продовжувати будувати і розвивати країну. Зі свого досвіду розумію, як це непросто – приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі. І головне – успіху. Бо саме від успіху його роботи і роботи нового Уряду залежатиме багато в чому успіх України та нормальне життя кожного українця. Особисто для мене – це завжди було пріоритетом номер один. З чистою совістю можу сказати, що новий Уряд прийматиме країну, яка і стабільна, і розвивається. Усе, що зроблено на сьогодні – це результат роботи і зусиль багатьох-багатьох людей, кожного з вас. І я вдячний усім за нашу спільну небайдужість, спільну роботу, за підтримку і критику, а також за вашу довіру.Звісно, не можу не сказати про те, що і надалі лишатиметься однією з найголовніших справ мого професійного життя. Це децентралізація. Саме ця реформа вже дала можливість змінити життя в багатьох громадах країни. Але в майбутньому важливо не зупинятись, не забувати про людей, які живуть у своїх селищах і містах. Які хочуть мати достатні повноваження і фінансові ресурси. Ми маємо і в подальшому це забезпечувати. Попереду в кожного з нас дуже багато роботи. Будуть нові виклики, нові випробування. Але я вірю, як і вірив усі ці роки: немає таких випробувань, яких би ми з вами не здолали. Моє служіння Україні не закінчується сьогодні. Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави і братиму на себе ту роль, яка буде потрібна, щоб допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал.Від щирого серця хочу подякувати кожному з вас!

Gepostet von Volodymyr Groysman am Mittwoch, 28. August 2019

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.