дивись.info

На Жидачівщині триває реконструкція найбільшого транспортного моста в Західній Україні

На Жидачівщині триває реконструкція найбільшого транспортного моста в Західній Україні

Сьогодні, 28 серпня, відбувся огляд завершення реконструкції мостового переходу через річку Дністер на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Участь у заході взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський, в. о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, а також начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

«Протягом місяця-двох будуть завершені інші дрібні роботи, аби мати можливість цей міст зберегти у належному стані. Важливість цього інфраструктурного проекту свого часу зрозуміли усі, тож за доволі короткий термін вдалося реалізувати усі роботи. На цьому ремонти важливих обєктів не завершиться, а триватимуть і надалі»,- зазначив Василь Лозинський.

Старий міст визнали аварійним у 2008 році, а перекрили у 2017 після обвалу балки. Дорожники одразу приступили до проектування нового моста і у липні 2018 року розпочали ремонтно-будівельні роботи.

«Тішить, що сьогодні ми уже можемо бути присутні на відкритті мосту. Два роки тому міст був у знищеному стані, але, знявши фінансування з інших об’єктів, нам вдалось привести його до належного стану. Тепер це найбільша транспортна споруда в Західній Україні, і це великий успіх для усіх. Він розташований на міжнародному коридорі, тому у планах відремонтувати ще й дорогу»,- наголосив Славомір Новак.

Відтак, довжина нового мостового переходу становить 181,05 м. Влаштовано по одній смузі руху в кожному напрямку, загальна ширина проїзної частини становить 7,5м. Конструкція проїзної частини на мості складається з монолітної накладної плити, гідроізоляції, нижнього та верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Також влаштовані підходи до мосту довжиною 1,326 км та тротуари. На тротуарах влаштовано тонкошарове зносостійке покриття. На під’їзних дорогах влаштовано конструктивні шари асфальтобетонного покриття з попереднім посиленням основи.

Окрім того, освітлено міст та підходи до мосту довжиною 0,6 км, а для забезпечення безпеки дорожнього руху та орієнтування водіїв встановлені необхідні дорожні знаки, металеве бар’єрне та перильне огородження, напрямні стовпчики та нанесено горизонтальну дорожню розмітку. Тривалість реконструкції — 13 місяців. Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Львівській області.

Зазначимо, що загальна вартість об’єкту — 229,4 млн грн, фінансування здійснювалось з державного бюджету. Додамо, що для забезпечення протиповеневих заходів проектною документацією передбачено влаштування габіонних матраців та ящиків, над чим зараз тривають роботи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.