дивись.info

Облрада готова виділити кошти на ліквідацію наслідків трагедії у Дрогобичі, – Ганущин

Облрада готова виділити кошти на ліквідацію наслідків трагедії у Дрогобичі, – Ганущин

Львівська обласна рада буде готова виділити кошти на ліквідацію наслідків трагедії у Дрогобичі, коли буде відома хоча б попередня сума збитків.

Про це у коментарі журналістам заявив голова  ЛОР Олександр Ганущин, передає кореспондент Дивись.info.

Нагадаємо, сьогодні вночі у Дрогобичі обвалилася частина житлового будинку.

«Будинок або зазнав змін, які просто його знищили зсередини, тобто хтось підрізав підпірну стінку, роблячи ремонти на якомусь поверсі, або з самого початку був спроектований у радянську добу неправильно. Рятувальні роботи були утруднені, бо частина перекриття не впала і нависала над рятувальниками, і в якийсь момент було прийнято рішення зупинити ці роботи, бо ми візуально бачили, що тріщина поширюється. Професійність рятувальників сумнівів не викликає, думаю вони знайдуть спосіб, як швидко розібрати завали», – розповів голова облради.

За його словами, Дрогобицькою міською радою вживаються всі дії для відселення постраждалих сімей.

«Йдеться не лише про частину, яка обвалилася. Поруч в загрозливому стані один з під’їздів, і це також 8 квартир. Знаю, що ставиться питання про відселення цілого будинку, це 64 сім’ї. Готово все на рівні Трускавця, щоб їх прийняти. Я не сумніваюся, що у санаторіях є місця, щоб це вирішити», – розповів Олександр Ганущин.

«Щодо допомоги, то мають бути підраховані збитки та виготовлений проект з укріплення будинку, де залишаються жити люди, а там «гуляє» одна із стін, і потрібні дуже серйозні роботи. Також потрібно щось робити з майном, яке зруйновано.  Я сказав міському голові, що в нас планується бюджетна комісія на 5 вересня. Якщо до цього часу будуть перші напрацювання, то ми будемо готові їх врахувати. Трагедія не може залишитися поза увагою, і, очевидно, що ЛОР долучиться до цього питання», – заявив голова облради.

Він додав, що зараз дуже важко назвати суму збитків. Лише на ремонт будинку потрібні будуть десятки мільйонів гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.