дивись.info

На Львівщині у пунктах пропуску розпочався «Тиждень порозуміння»

На Львівщині у пунктах пропуску розпочався «Тиждень порозуміння»
Фото: ДФС,

Найближчим часом міжнародні пункти пропуску Львівської митниці очікують масштабні перетворення. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Львівській області.

Проте вже сьогодні працівники митниці і прикордонники за ініціативи керівництва ЛОДА розпочали «Тиждень взаєморозуміння». Мета акції – нагадати співгромадянам про давно прописані правила перетину українського кордону.

«Усі подорожуючі через пункти пропуску «Краковець», Шегині» та «Рава-Руська» можуть отримати спеціально роздруковані пам’ятки. В них перелічені найтиповіші правопорушення і вказана відповідальність, передбачена законодавством України», – повідомили в обласному управлінні ДФС.

Очільник Львівської митниці Євген Сафонов зазначив: «Ми шукаємо взаєморозуміння не лише на найближчі сім днів, але й на подальше майбутнє. Адже дотримання порядку – це прерогатива не лише прикордонників чи митників, але й решти громадян. Тому закликаємо людей поважати не тільки власні потреби, але й роботу наших співробітників, бо навіть дрібні порушення можуть суттєво нашкодити обидвом сторонам та сповільнити процедуру перетину кордону».

Митники запевняють, що це не остання акція, спрямована на наведення порядку на кордоні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.