дивись.info

На Львівській митниці пояснили, як працюватиме електронна черга

На Львівській митниці пояснили, як працюватиме електронна черга

Керівництво митниці прогнозує, що нововведення суттєво спростить перетин кордону для українців.

Спочатку громадянин України, що збирається перетнути кордон, має надіслати у повідомленні до ДФС особисті дані та заплановану дату поїздки. Після обробки повідомлення служба сповістить заявнику, коли саме вирушати на обраний пункт пропуску.

Про це повідомив Євген Сафонов, очільник Львівської митниці, – йдеться на сторінці ДФС у Фейсбук.

Вже до кінця вересня мають з’явитися перші напрацювання, де як і коли ця система почне працювати на повну. Мета такого нововведення – розділити між собою учасників руху. Люди, які справді мають нагальну потребу, наприклад, виїхати за кордон по роботі, не повинні стояти в одній черзі з тими, хто чи не щодень їздить в Польщу на закупи. Мова йде про мешканців прикордонних сіл і містечок. Аби уникнути махінацій чи хакерських атак, в цій системі будуть використані часові обмеження чи електронний підпис подорожуючого, – йдеться у повідомленні.

Однак головне питання, що ускладнює роботу митниці – це синхронність служб з української та польської сторони. Якщо наші фахівці встигають перевірити за зміну до 800 машин, то польська сторона працює регламентовано – 600 авто за зміну, – додав Євген Сафонов.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.