дивись.info

Помер багаторічний керівник львівської кавової фабрики «Галка» Борис Дубовий

Помер багаторічний керівник львівської кавової фабрики «Галка» Борис Дубовий

Стало відомо, що вчора на 72-му році життя помер багаторічний керівник українсько-англійського спільного підприємства «Галка ЛТД» Борис Дубовий. 

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

«Для нас, як для міста, дуже важливими є наші підприємці, котрі створюють робочі місця і розвивають економіку Львова. Підприємці, котрі цінують людей, своє місто, країну, котрі долучаються до соціальних ініціатив — завжди викликають повагу і пошану. Співчуваємо родині Бориса Дубового», — зазначив Андрій Садовий.

Борис Дубовий народився 20 жовтня 1947 у с. Гриньки Ланівецького району Тернопільської області. Після закінчення у 1970 році Львівського політехнічного університету працював на багатьох львівських підприємствах. Від 1985 року працював у СП «Галка», а генеральним директором підприємства став у 1994 році.

Львівська кавова фабрика «Галка ЛТД» є одним з провідних підприємств України з виробництва кави та чаю. Розмір чистих активів товариства складає 206 млн. 348 тис. грн. На підприємстві працює близько 280 осіб. Продукція кавової фабрики «Галка» отримала чимало міжнародних нагород за високу якість продукції та користується попитом у львів’ян та гостей міста.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.