дивись.info

У Львівському історичному музеї буде нова експозиція, але грошей ще бракує

У Львівському історичному музеї буде нова експозиція, але грошей ще бракує

Фінансової підтримки потребує Львівський історичний музей! З таким проханням до громадськості звернулись працівники музею. Відповідне звернення було опубліковано на Facebook сторінці.

Музей історії міста Львова потребує Вашої допомоги!В жовтні 2019 року завершується реставрація Чорної Кам'яниці на…

Gepostet von Львівський історичний музей am Dienstag, 3. September 2019

«У жовтні 2019 року завершується реставрація Чорної Кам’яниці на пл.Ринок, 4. У будівлі буде відкрито Музей історії міста Львова – відділ Львівського історичного музею. Для того, щоб експозиція була цікавішою та інформативнішою, необхідно виготовити макет Княжого міста, який буде розміщено на другому поверсі експозиції, а також придбати мультимедійне обладнання. Закликаємо небайдужих допомогти фінансово і долучитися до побудови музею», – йдеться у повідомленні.

Кошти можна перерахувати на рахунок Благодійної організації «Друзі Львівського історичного музею» № 26000053742871 в АТ КБ «Приватбанк», МФО 325321.

За додатковою інформацією звертатися до заст. директора з розвитку ЛІМ Юрія Сілецького, тел. 0971273343.

Довідка

Львівський історичний музей — один з найстаріших і найбагатших музеїв України, заснований у 1893 році.

Збірки ЛІМу налічують понад 370 тис. музейних предметів. Окремі пам’ятки є раритетами світового значення. Це, зокрема, рукописні і стародруковані книги ХІІ-ХVІІ ст., найдавніші графічні види Львова ХVІІ-ХVІІІ ст., обладунки крилатих гусарів та гуцульська зброя, старовинні ордени багатьох країн Європи і Азії тощо. Окремі музейні пам’ятки та колекції експонувались на виставках у Нью-Йорку, Лондоні, Відні, Парижі, Празі, Варшаві та інших містах Європи.

Щорічно музей відвідують 400 тис. осіб — львів’ян і гостей міста.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.