дивись.info

На посаду заступника міністра оборони претендує жінка

На посаду заступника міністра оборони претендує жінка

Помічник колишнього нардепа від БПП Максима Єфімова Катерина Коваль, імовірно, може обійняти посаду заступника міністра оборони.

У поданій декларації місцем майбутньої роботи чи проходження служби вказане Міністерство оборони, а посада, на яку претендує Коваль, – заступник міністра оборони.

Згідно з документом, Коваль є кінцевим бенефіціаром ГО «Країна права».

Інша інформація (про доходи, членів сім’ї, об’єкти нерухомості, транспортні засоби тощо) у декларації не вказана.

На сторінці в соцмережі вказано, що Коваль – експерт з питань національної безпеки і оборони, політтехнолог, працювала у Верховній Раді, МЗС та Благодійному фонді Арсенія Яценюка Open Ukraine. А також вивчала зовнішню політику у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС та наукове співробітництво у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, економіку, переклад та готельний менеджмент у Народній українській академії.

Також як місце освіти Коваль вказує Національний університет оборони України імені Івана Черняховського.

У світі теж практикують ставити міністрів оборони жінок, однак їх досвід роботи значно більший. В Україні, щоправда, жінка претендує поки що лише на посаду заступниці.

Зауважимо, що цього року вперше міноборони очолила жінка в Британії Пенні Мордонт. Вона стала новим главою міноборони Британії після шпигунського скандалу та звільнення Гевіна Вільямсона.

В 2015 вперше в історії Австралії на пост міністра оборони була призначена жінка – сенатор Марісса Пейн.

У 2014 році одночасно 5 жінок очолювали міністерства оборони в європейських країнах. Це Урсула фон дер Ляєн (Німеччина), Жанін Хенніс-Пласшерт (Нідерланди), Карін Марта Елізабет Енстрем (Швеція), Іна Марі Еріксен Сорейде (Норвегія) та Мімі Кодхелі (Албанія).

Німеччина ще швидше делегувала жінку на посаду в Міністерство оборони. 7 грудня 2013 Урсула фон дер Ляєн обійняла посаду міністра оборони від великої коаліції ХДС/ХСС та СДП у третьому уряді Ангели Меркель.

До речі, 1941 року Елеонора Рузвельт, дружина 32-го президента США Франкліна Рузвельта, була призначена заступницею міністра оборони, і в цій якості під час Другої світової війни здійснювала поїздки в місця дислокації американських військ в Англії, а також на американські бази на Тихому океані, в Австралії і Новій Зеландії.

 

 

 

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.