дивись.info

У львівському дитсадку тече дах, а стіни з грибком (фото)

У львівському дитсадку тече дах, а стіни з грибком (фото)

У Львові діти ходять до садочку де на стінах суцільний грибок. На вулиці Хвильового в дитячому садочку 106 неможливі умови для перебування дітей.

Про це написала у Facebook мама дитини Уляна Михальчук.

«Привели дитину в садочок 106 м.Львів, а там от таке: дах тече, стіни з грибком. Завідуюча з першої зустрічі готує батьків до збору коштів бо треба ремонт. Тільки ж державні заклади має обслуговувати держава! Чи як? Розумію, коштів треба багато, певні моменти можуть вирішити батьки але ж не такі глобальні», – написала Уляна Михальчук.

Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, у зв’язку з незадовільним станом покрівлі ЗДО № 106 на вул. Хвильового, 11 у 2019 році в бюджеті розвитку міського бюджету м. Львова передбачено 500 тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі, а також 500 тис. грн на капітальний ремонт приміщень вищезгаданого закладу.

За інформацією управління освіти ЛМР, на сьогодні триває капітальний ремонт покрівлі над зазначеними на фото приміщеннями, також проводиться постійне провітрювання та просушування стін з метою їх подальшого ремонту. В управлінні освіти ЛМР інформують, що стіни оброблені спеціальним антигрибковим засобом з метою ліквідації впливу на повітря. В управлінні освіти ЛМР зазначають, що капітальний ремонт покрівлі заплановано завершити до 18.09.2019, капітальний ремонт приміщень – до 20.10.2019р

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.