дивись.info

У «Слузі народу» пропонують реєструвати сім-карти за паспортом

У «Слузі народу» пропонують реєструвати сім-карти за паспортом

Відповідний законопроект фракція «Слуга народу» внесла на рогляд парламенту.

Пізніше проєкт закону відкликали та відправили на доопрацювання. Проєкт закону «Про електронні комунікації» № 1083 зареєстрований у Верховній раді.

В тексті документа йдеться, що під час укладення договору здійснюється обов’язкова реєстрація абонента у постачальника електронних комунікаційних послуг «з наданням постачальнику відповідно до закону персональних даних абонентів – фізичних осіб».

Також законопроєктом пропонується ведення національного реєстру унікальних ідентифікаторів IMEI-кодів телефонів. Передбачається операторам дозволять блокувати телефон, IMEI-код якого не внесено до зазначеного реєстру.

«Відсутність в Системі контролю кодів ІМЕІ оригінального (такого, що не повторюється) коду ІМЕІ термінального обладнання є підставою для блокування постачальником електронних комунікаційних послуг доступу до електронної комунікаційної мережі такого термінального обладнання», – йдеться в законопроєкті.

Згодом активіст та політтехнолог Олександр Нойнець на своїй сторінці у Facebook опублікував заяву в якій один з ініціаторів законопроєкту нардеп від «Слуги народу» Олександр Фадієнко просить відкликати його на доопрацювання.

That's a huge peremoha, gentlemen.

Gepostet von Alex Noinets am Dienstag, 3. September 2019

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.