дивись.info

Гончарук назвав топ-5 завдань на посаді прем’єра

Гончарук назвав топ-5 завдань на посаді прем’єра

Серед пріоритетів роботи на посаді глави Кабміну Олексій Гончарукназвав зростання ВВП, високий прожитковий мінімум, сучасні дороги та екологію.

Про це він сказав в коментарі виданню Новое Время, який був опублікований у четвер, 5 вересня.

Отже, глава уряду назвав п’ять своїх цілей на посаді:

Зростання ВВП в перший рік на 5%, а протягом наступних чотирьох – бодай на 7%, що призведе до створення мільйона робочих місць.

Розвиток інфраструктури та зв’язку: відновлення 24 000 км доріг, 15 аеропортів і п’яти морських портів, запуск внутрішніх водних шляхів, покриття території України швидкісним інтернетом.

Забезпечення українців високим прожитковим мінімумом, який врахує витрати, в тому числі на комунальні послуги. «На те, що зараз називають прожитковим мінімумом, вижити неможливо. А якщо вижити на це неможливо, то це вже не прожитковий мінімум. Плюс ми будемо працювати над тим, щоб цифри в платіжках зменшилися», – обіцяє прем’єр.

Суттєве зменшення шкідливих викидів. «Екологічне питання у нас точно в пріоритеті. Потрібно підтримувати розвиток відновлюваної енергетики та скорочувати енерговитрати. Потрібні інвестиції в комплексну систему енергетичної та екологічної ефективності», – зазначає Гончарук.

Держава в смартфоні. 2020 рік буде роком цифровізації країни. З 1 жовтня цього року уряд вже планує відмовитися від паперового документообміну між державними органами влади.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.