дивись.info

Росія відпрацює вторгнення до України на навчаннях «Кавказ 2020»

Росія відпрацює вторгнення до України на навчаннях «Кавказ 2020»

На кордоні з Україною завершується формування трьох російських дивізій.

Російська Федерація відпрацює фактичне вторгнення в Україну на навчаннях «Кавказ 2020». Про це в інтерв’ю «Укрінформу» розповів представник Головного управління розвідки Вадим Скібіцький.

За його словами, на сьогодні російське вторгнення залишається однією з основних загроз.

«РФ підтримує високий рівень цієї загрози за рахунок нарощування угруповань своїх військ. Сьогодні, починаючи з 2015 року, вже, по суті, завершується формування трьох російських дивізій біля нашого кордону», – зазначив Скібіцький.

Він уточнив, що мова йде про 3-ю, 144-у та 150-у мотострілкові дивізії. Крім того, продовжується формування 8-ї армії в Південному військовому окрузі, яка безпосередньо буде діяти на українському напрямку.

«Та відповідно до планів, які існують в РФ, основні заходи планується завершити вже в кінці 2019 – початку 2020 року…До речі, саме в наступному році плануються навчання “Кавказ-2020”, де плани по застосуванню нових формувань проти нашої держави вже будуть практично відпрацьовані на полігонах, у навчальних центрах Південного військового округу, в тому числі і на території Криму», – додав Скібіцький

Нагадаємо, раніше Скібіцький заявив, що російські засоби протиповітряної оборони в анексованому Криму здатні досягти Києва. Крім того, за даними української сторони, розміщені на півострові озброєння дозволяють Москві проводити операції на всій акваторії Чорного моря.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.