дивись.info

Зеленський пояснив, чим йому не сподобалася кастрація педофілів

Зеленський пояснив, чим йому не сподобалася кастрація педофілів

Президент України пояснив, чому ветував Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені стосовно малолітньої особи, неповнолітньої особи, особи, яка не досягла статевої зрілості».

Володимир Зеленський вважає, що закон про хімічну кастрацію педофілів несе загрозу їхньому здоров’ю і життю, а також робить можливим незаконне втручання в особисте життя при створенні реєстру таких злочинців з оприлюдненням їхніх персональних даних.

«За таких обставин введення антиандрогенних лікарських препаратів всім засудженим, які скоїли згаданий злочин, незалежно від наявності в особи протипоказань до введення таких препаратів, може призвести до погіршення стану його здоров’я або стати причиною передчасної смерті. Тому тут є порушення невід’ємного права на життя, закріпленого Конституцією України (частина перша статті 27)», – йдеться в пропозиціях президента України.

Нагадаємо закон 6449, одним з основних авторів якого називають радикала Олега Ляшка, прийняли 11 липня цього року. Низка правозахисних організацій відразу ж розкритикували цей проект.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.