дивись.info

Поблизу Львова влаштували з’їзди на дворівневих транспортних розв’язках (відео)

Поблизу Львова влаштували з’їзди на дворівневих транспортних розв’язках (відео)
Фото: скрін із відео служби автомобільних доріг у Львівській області

Ремонтно-будівельні роботи виконані у максимально короткий термін, інформує служба автомобільних доріг у Львівській області.

З’їзд на перехрещені автомобільних доріг загального користування державного значення Н-09 Мукачеве — Рахів — Богородчани — Івано-Франківськ — Рогатин — Бібрка — Львів та М-06 Київ — Чоп для правоповоротного руху за напрямком Львів — Івано-Франківськ у с. Пасіки Зубрицькі та з’їзд з автомобільної дороги загального користування державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська на автомобільну дорогу загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп для правоповоротного руху за напрямком Львів – Чоп у місті Винники вже відкриті для руху автомобільного транспорту.

На об’єктах виконані роботи із забезпечення водовідведення, влаштовані конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи, нанесено горизонтальну дорожню розмітку, влаштовано бар’єрне огородження та дорожні знаки.

Існуючі параметри зазначених транспортних розв’язок не задовольняли вимоги транспортних потоків і це призводило до зростання кількості та тяжкості дорожньо-транспортних подій, зниження швидкості руху, збільшення зношення автомобілів і витрати на їх ремонт, підвищення витрати палива.

Наявність великих транспортних потоків з низькою швидкістю призводить до інтенсивного забруднення навколишнього середовища.

Відповідно, у Службі автомобільних доріг у Львівській області прийняли рішення удосконалити зазначені транспортні розв’язки.

Ремонтно-будівельні роботи виконані, в першу чергу, для підвищення рівня безпеки дорожнього руху та зменшення аварійності.

Тепер транспортні потоки направлені відповідно до нової схеми організації дорожнього руху.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.