дивись.info

Львів’яни збираються пікетувати забудову скверу

Львів’яни збираються пікетувати забудову скверу

Про запланований пікет оголосила Оксана Софіянчук у соцмережі Фейсбук.

Протестувальники зберуться у середу, 11 вересня, під стінами Львівського апеляційного адміністративного суду. Люди вимагають у Феміди не позбавляти земельну ділянку по вул. Кульчицької, 18 статусу скверу.

«На дану комунальну ділянку ще з 2007 року претендує ТОВ «Спортивний клуб Сокіл». Забудовник хоче звести на місці зеленої зони, яку місцеві жителі використовують як громадський і рекреаційний простір, багатоповерховий спорткомплекс з вбудованим готелем, офісними приміщеннями та ресторанами. Однак, підтримки в реалізації проекту ТОВ «Спортивний клуб Сокіл» не отримав ні від влади міста, ні від місцевих мешканців, які висловились категорично проти забудови зеленої зони, – йдеться у дописі Оксани Софіянчук.

У червні 2018 року, депутати підтримали ініціативу місцевих мешканців «Про надання статусу скверу громадському простору на Кульчицької, 18». Станом на сьогодні ця територія включена в перелік скверів Залізничного району. Такий статус не дозволяє багатоповерхову забудову. Проте, забудовник вирішив піти в обхід закону та думки громади. Він оскаржив рішення ЛМР «Про надання статусу скверу земельній ділянці по вул. Кульчицькій ,18» у Львівському окружному адміністративному суді.

Феміда прийняла неочікуване, а головне суперечливе, для місцевих жителів, рішення та стала на бік забудовника. Суд аргументував своє рішення тим, що, мовляв, офіційної відмови ТОВ «Спортивний клуб Сокіл» не отримало, відтак надавати статус скверу депутати не мали права. Обуренні таким рішенням, місцеві мешканці подали апеляцію, однак вбачають чергову, не приховану, симпатію Феміди до забудовника, тому закликають усю громаду міста Львова не мовчати, а прийти на акцію протесту та висловитись – «сквер чи багатоповерхівка?», – пояснили організатори пікету.

Розгляд справи у Львівському апеляційному адміністративному суді розпочнеться 11 вересня о 14:30.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.