Суд отримав іще один позов про оскарження нової редакції правопису

630_360_1534772665-4904

До Окружного адмінсуду Києва надійшов ще один позов щодо визнання незаконною та скасування постанови, якою було затверджено український правопис у новій редакції.

Про це інформує прес-служба суду.

«До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов ще один позов до Кабінету міністрів України щодо визнання незаконною та скасування Постанови уряду №437 від 22 травня 2019 року, якою було затверджено український правопис в новій редакції», - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, позивач вважає, що, ухвалюючи оскаржувану постанову, Кабмін діяв поза межами своїх повноважень.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

У суді нагадують, що в провадженні ОАСК уже перебуває справа за позовом до КМУ з такою ж вимогою – визнати протиправною вищезгадану постанову уряду. У цій справі судом вже було проведено 2 підготовчі засідання.

Раніше позивачка звернулась до суду в інтересах своєї доньки, учениці 7-го класу, та просить суд визнати протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів України№437 від 22 травня 2019 року «Питання українського правопису».

Цією постановою схвалено нову редакцію правопису.

Міністерство освіти і науки України рекомендувало вже з 3 червня 2019 року застосовувати норми та правила нової редакції правопису.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: