дивись.info

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський звільнився – ЗМІ

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський звільнився – ЗМІ

Начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міськради Юліан Чаплінський у вівторок, 10 вересня, написав заяву на звільнення. Тепер заяву має підписати мер Львова Андрій Садовий, повідомляє Zaxid.net

Чаплінський заявив, що припиняє працювати в Львівській міській раді і пояснив, що переходить на нову роботу, однак куди саме не уточнив.

За інформацією журналістів, 36-річний Юліан Чаплінський продовжить працювати в Міністерстві розвитку громад і територій на посаді заступника міністра з питань будівництва та житлово-комунального господарства.Нагадаємо, що у серпні Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ перейменували на Міністерство розвитку громад і територій. Міністерство очолила директорка ТОВ «Інститут місцевого розвитку» та народна депутатка 8-го скликання Альона Бабак.

Юліан Чаплінський здобув вищу освіту в Національному університеті «Львівська політехніка» на спеціальності «Архітектура будівель і споруд». У 2005-2006 рр. він працював архітектором у приватній фірмі «Ювіт». У 2006-2011 рр. був архітектором та директором ПП «Архітектори Чаплінський Трофименко».

На посаді головного архітектора Львова Юліан Чаплінський працював від 25 лютого 2015 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.