дивись.info

На Хуторівці підприємець самовільно збільшив виділену під комерцію площу

На Хуторівці підприємець самовільно збільшив виділену під комерцію площу

Львівська міськрада вимагатиме від підприємця звільнити територію на вул. Хуторівка, 23.

Як повідомляє Гаряча лінія міста Львова на сторінці у Фейсбук, підприємець самовільно розширив дозволену площу утричі.

В юридичному департаменті ЛМР поінформували: ще у 2012 році ФОП Басараб Д.М. дозволили встановити тимчасовий збірно-розбірний павільйон автомийки на вул. Хуторівка, 23 без фундаменту та без оформлення права власності, площею 125 кв. м., на земельній ділянці площею 0,0187 га. Будівництво капітальних споруд на таких земельних ділянках заборонено.

Незважаючи на містобудівні умови та обмеження, підприємець збудував капітальну споруду автомийки площею 390,60 кв. м., незаконно оформив право власності на споруду та ввів її у експлуатацію.

«Львівська міська рада рішень про передачу земельної ділянки не приймала, дозволу на спорудження об’єкту площею 390 м. кв. не надавала, тому має намір звернутися до суду про звільнення земельної ділянки на вул. Хуторівка, 23», – йдеться у повідомленні прес-центру ЛМР.

Як повідомили у міській інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області, містобудівні умови та обмеження були видані на автомийку, але без фундаментів і права власності. Департамент ДАБІ у Львівській області видав декларацію на початок будівництва, а згодом і на готовність. Підприємець оформив право власності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.