дивись.info

У Львові надбудови над будинками проводити не можна – Верховний суд

У Львові надбудови над будинками проводити не можна – Верховний суд

Без згоди мешканців надбудови у житлових будинках проводити не можна. Верховний Суд підтримав Львівську прокуратуру, яка вимагала заборонити здійснювати такі роботи, – йдеться на сайті прокуратури Львівської області.

Прокуратура області вжила заходів, завдяки яким вдалося скасувати незаконний пункт (1.15) додатку до рішення виконкому Львівської міської ради «Про порядок проведення переобладнання горищ на мансардні поверхи або надбудови у житлових будинках на території м.Львова з метою ремонту дахів та розширення житлового фонду», на підставі якого дозволялось без згоди мешканців будинку здійснювати надбудови (у випадку аварійного стану даху або його плоскої покрівлі).

Так, 21.08.2019, Верховний Судом у складі Касаційного адміністративного суду підтримано позицію прокурора та залишено без змін постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 26.09.2016, відповідно до якої задоволено позов прокурора до виконкому Львівської міської ради, про визнання незаконним та скасування вказаного пункту рішення.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.