дивись.info

Суддю зі Львівщини покарають за незаконне рішення

Суддю зі Львівщини покарають за незаконне рішення

Прокуратура Львівської області визначила незаконною ухвалу Трускавецького міського суду. В ухвалі затверджено права третіх осіб на нерухомість попри те, що на вказані об’єкти накладено арешт.

Рішення стосується нежитлової будівлі та земельної ділянки у Трускавці і низки нежитлових будівель у Львові. Трускавецький суд визнав на ці об’єкти право власності.

«Зокрема, йдеться про нежитлову будівлю площею 451,2 кв.м. на вул.Шевченка, 30 та земельну ділянку площею 0,009 га на вул.Шевченка, 30 у Трускавці, а також нежитлову будівлю загальною площею 644,5 кв.м. на вул.М.Коперника, 18«а», нежитлове приміщення квартири №4 загальною площею 195,9 кв.м. на вул.М.Левицького, 6, будівлю гаражу загальною площею 78,2 кв.м. на вул.Зеленій, 238е, садовий будинок №6 загальною площею 30,3 кв.м. в кооперативному садівничому товаристві «Світанок» на вул.Симоненка, приміщення для зберігання автотранспорту №20 загальною площею 17,8 кв.м. в підземній автостоянці на вул.3убрівська, 32, нежитлові будівлі та споруди загальною площею 2715 кв.м. на вул.П.Мирного, 24, земельну ділянку площею 0,0220 га на вул.Симоненка у м.Львові», – повідомляє прес-центру ГУ Прокуратури Львівської області.

Попри те, що на вказані об’єкти Залізничний районний суд м.Львова наклав арешт, Трускавецький міський суд все ж визнав за третіми особами право власності на них.

2 вересня Львівський апеляційний суд погодився із аргументами апеляційної скарги прокурора скасував ухвалу Трускавецького міського суду, а справу скерував на новий розгляд.

Крім цього, до Вищої ради правосуддя прокуратура подала скаргу щодо дисциплінарного проступку судді Трускавецького суду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.