дивись.info

ВООЗ: Росія на першому місці за кількістю самогубств, Україна — в першій десятці 

ВООЗ: Росія на першому місці за кількістю самогубств, Україна — в першій десятці 

Росія випереджає всі інші країни за кількістю самогубств. Україна, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я – також у лідерах за кількістю самогубств відносно до кількості населення.

Самогубці в більшості країн переважно чоловіки – крім, наприклад, «рівної» Індії, яка в лідерах за кількістю жіночих самогубств, та Китаю, пишуть Тексти.org.

Дані було оприлюднено до Всесвітнього дня запобігання самогубствам 10 вересня – вони оціночні ВООЗ.

Україна – на дев’ятому місці за самогубствами серед чоловіків. Ми взяли країни перед нашою за цим показником. Для порівняння ми також додали нашого сусіда – Польщу, а також такі західні країни, як США, Францію та Канаду, щоб показати різницю в цифрах.

Окремо внизу – Лесото, Уганда й Індія (де тоскно, схоже, обом статям) – лідери за кількістю жіночих самогубств. Індія була визнана найгіршою за становищем для жінок. Там із цим навіть гірше, ніж в арабських країнах – але, ймовірно, слід врахувати такий чинник, як сувора релігійна заборона на суїцид в ісламі. А в «заклятому друзі» Індії, в ісламському-таки Пакистані, суїцидів дуже мало).

У Китаї, нехарактерно, жіночих суїцидів більше, ніж чоловічих – це може бути пов’язано з наслідками політики однієї дитини, де дівчат часто просто не реєстрували, тому таким жінкам значно тяжче живеться.

Україну можна втішити тим, що все-таки кількість самогубств, за оцінкою ВООЗ, у нас зменшується:

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.