Андрій Богдан: у фракції «Слуга народу» є божевільні, психічно хворі

_108804817_4

Керівник Офісу президента прокоментував скарги нардепів від «Слуги народу» на ОП.

Керівник Офісу президента Андрій Богдан, коментуючи скарги нардепів від «Слуги народу», що ОП нібито хоче зробити з них «ручних тваринок», назвав депутатів «божевільними» та «психічно хворими». Про це він заявив в інтерв’ю ВВС.

«Там є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, в кожного з нас є фобії, і у вас, і в мене. Немає еталону психічно здорової людини. Хтось себе відчуває тваринкою - що ж ми можемо зробити», - наголосив він.

На думку Богдана, конфлікт не буде наростати.

«Ви не усвідомлюєте, як тяжко ухвалювати такі рішення. Тобто 254 людини, більшість із яких прийшли не з твого кола спілкування. Абсолютна більшість. Треба розуміти джерела формування цих списків, звідки взялися ці люди. Частина людей прийшла реально з Фейсбука, як Ліза Богуцька, частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний у цьому округу - ми йому дзвонили і питали: "Йдеш від нас? Завтра треба віднести документи". Є й такі люди. Когось давали обласні штаби, є журналісти, яких нам рекомендував наш пресцентр, є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук, яких ми в житті ніколи не бачили», - розповів він.

За словами керівника ОП, список «Слуги народу» є єдиним, який сформувався без жодної копійки грошей.

«Ніколи жодна партія в Україні не формувала такий список. Звичайно, там різні люди. Там є люди, які раніше на базарі продавали фрукти, там є весільні фотографи. Там різні люди. Частина нашої роботи - це формувати з них команду. Вони сваряться, щось не розуміють, щось вимагають. Але поки вони йдуть разом до однієї мети - ми всі одна команда. Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди - мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом», - резюмував він, уточнивши, що «ми дуже демократичні до своїх ворогів».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: