З початку року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 25,2 мільйона гривень

_102560001_160106120402_hryvnia_640x360_unian_nocredit

За результатами проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби ревізій протягом січня-серпня виявлено 101 мільйон гривень втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Як йдеться на Урядовому порталі, вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 25,2 мільйона гривень, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій і підприємств надійшло майже 1,6 мільйона гривень та відшкодовано 23,6 мільйона гривень незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

Правоохоронним органам передано матеріали 34 ревізій. За матеріалами ревізій розпочато 19 досудових розслідувань.

За недотримання законодавства 95 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 22 державні фінансові аудити діяльності суб’єктів господарювання, виконання місцевих бюджетів та бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод або непродуктивних витрат на суму понад 196,6 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат 2,6 мільйона гривень фінансових і матеріальних ресурсів.

Об’єктам контролю надано 161 пропозицію для покращання їх фінансового стану. Внаслідок належного реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії, на суму понад 68 млн грн.

Вісімнадцять інформацій про результати аудитів та 4 аудиторські звіти надіслано до правоохоронних органів, 1 аудиторський звіт долучено до кримінального провадження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: