Підпал будинку Гонтарєвої: «Європейська солідарність» вимагає від влади припинити «кампанію терору»

screenshot_15_13_650x410_1_650x410

«Європейська солідарність» прокоментувала підпал будинку Гонтаревої.

Партія «Європейська солідарність» вимагає від влади припинити «кампанію терору», яка здійснюється щодо колишньої голови Національного банку України Валерії Гонтаревої. Про це йдеться на сайті партії «Європейська Солідарність»

«Переконані, що ця кампанія є помстою за державницьку і реформаторську позицію Гонтаревої під час перебування її на посаді голови НБУ. Її особиста роль у вичищенні "авгієвих стаєнь" української банківської системи визнана у світі, та, зокрема у МВФ, який назвав її одним з кращих банкірів світу», - йдеться у заяві.

У «Європейській солідарності» вважають, що підпал приватного будинку Гонтаревої – це не випадковість, а результат регулярних публічних погроз.

«Не виключаємо, що у владі є представники, які мають мотиви помсти Гонтаревій. Звертаємо також увагу, що підпал автомобіля дітей політика лишився без жодної реакції влади. Показова бездіяльність правоохоронних органів щодо цих публічних погроз та дій, наштовхують на думку, що українська правоохоронна система свідомо заплющує очі на терор щодо проукраїнських сил. Це є загрозою не просто для української опозиції, це є загрозою для демократії», - заявили у політсилі.

У «ЄС» вважають, що затягування розслідування кампанії терору щодо Гонтаревої матиме руйнівні наслідки для репутації України та її інвестиційної привабливості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: