У НБУ заявили про початок терору

НБУ

Правління Національного банку назвало атаки проти екс-голови центробанку Валерії Гонтаревої "терором", мета якого - залякати реформаторів.

Про це йдеться у заяві правління НБУ на Facebook сторінці.

«Ми, Правління Національного банку, публічно заявляємо про неприпустимість цілеспрямованих, системних атак на екс-голову центробанку Валерію Гонтареву та в її особі – на усіх реформаторів, які працювали і працюють на благо України. Це вже не низка інцидентів, це – ТЕРОР. Його мета – залякати реформаторів, минулих і теперішніх, паралізувати нашу діяльність, змусити нас мовчати», - йдеться у заяві.

У Нацбанку підкреслюють, що не будуть мовчати та вважають атаки «прямою і неприхованою загрозою демократії та реформам». У заяві також називають атаки «загрозою кожному громадянину, його конституційним правам і свободам» та «повною руйнацією моральних цінностей демократичного суспільства на користь терору».

У НБУ вимагають проведення проведення неупередженого прискореного розслідування цієї серії атак, а також правопорушень власників та акціонерів неплатоспроможних банків, інформацію про які Нацбанк раніше передав до правоохоронних органів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: