дивись.info

В Україні можна безкарно нападати на журналістів – ООН

В Україні можна безкарно нападати на журналістів – ООН

Управління Верховного комісара ООН з прав людини стурбоване нападами на журналістів, які продовжуються в Україні через відсутність покарання за скоєні раніше напади. Про це повідомила на прес-конфереції голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер, повідомляє Укрінформ.

«Відсутність відповідальності за скоєні раніше напади на журналістів підбурює до нових актів насильства. За період із середини травня до середини серпня було задокументовано шість таких нападів. В одному випадку після жорстокого нападу помер журналіст Вадим Комаров, який розслідував корупцію у своєму рідному місті Черкаси», – сказала Богнер.

Крім того, УВКПЛ стурбоване іншими випадками, так 7 червня інший журналіст був побитий у Харкові особами, які за інформацією, повʼязані з крайніми правими групами, а 2 липня був побитий журналіст у Києві на Майдані Незалежності учасниками зібрання, пов’язаними з виборами.

30 липня в «Укрінформі» була зірвана прес-конференція на тему підрахунків голосів членами крайньої правої групи. Троє працівників агентства постраждали, через фізичний напад один з них потрапив у лікарню.

Богнер нагадала, що досі не притягнуті до відповідальності винні у смерті Павла Шеремети, немає помітного прогресу в судовому впровадження щодо підозрюваних у справ Олеся Бузини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.