У Львові проведуть акцію «Велосипедом на роботу»

велосипед1

Завтра, 19 вересня, у рамках Європейського тижня мобільності у Львові проведуть акцію «Велосипедом на роботу». Метою цієї акції є заохочення європейських міст впроваджувати та пропагувати сталий («зелений») транспорт, як альтернативу автомобілям.

Для участі в акції необхідно приїхати на велосипедах на пл. Ринок до фонтану Нептуна, з 8.00 до 9.30 год, йдеться на сайті Львівської міської ради.

«Львів уже вдев’яте долучатиметься до проведення Європейського тижня мобільності, який триває з 16 по 22 вересня. Проте, цього року його проведення є чи не найбільш актуальним за ці роки, оскільки Львів приймає План сталої міської мобільності — стратегічний документу, який визначатиме транспортну політику міста щонайменше на наступні 10 років.

На учасників акції «Велосипедом на роботу» чекає багато приємних сюрпризів, серед яких запашна кава та конкурси від nextbike.ua та Люкс FM Львів», — зазначили в КУ Інститут міста.

Окрім акції «Велосипедом на роботу» в межах Європейського тижня мобільності у четвер відбудеться Урбан пікнік у сквері, що на вул. Дорога Кривчицька, 1, де спільно з мешканцями дискутуватимуть про активізацію цього скверу.

Також 20 вересня з 17:00 до 19:00 год, на вул. Валовій відбудеться день «ПАРКування». Мета заходу — обговорення питання використання вуличного простору для паркування автомобілів у центрі нашого міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: