дивись.info

Львівські муніципали майже у вісім разів витрачають більше, ніж заробляють

Львівські муніципали майже у вісім разів витрачають більше, ніж заробляють
Фото ілюстративне.

Львівське комунальне підприємство «Муніципальна варта» за останні місяці витратило майже у вісім разів більше коштів, ніж заробило.

Скільки та нащо витрачають львівські муніципали та кому та які послуги надають дослідила редакція «Дивись.info», проаналізувавши транзакції комунального підприємства за допомогою пошуково-аналітичної системи «007» та тендери у системі публічних закупівель «Prozorro».

Муніципали витратили за останні місяці 5,086 мільйона гривень.

У січні 63 тисячі гривень вони заплатили за послуги радіозв’язку, які до кінця 2019 року надаватиме ТзОВ «Науково-виробниче комерційне підприємство «Спаринг-Віст».

72,572 тисячі гривень підприємство заплатило для ТзОВ «І.Н.К.» за джерело безперебійного живлення.

324,124 тисячі гривень витратили на електричну енергію у кількості 113000 кВт*год, яку купували у Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівенергозбут». Строк надання послуг – до кінця 2019 року.

ФОП Станицький Тарас Олегович у лютому отримав від муніципалів 193,116 тисячі гривень за 8 штук кондиціонерів.

У березні 392,85 тисячі гривень підприємство витратило на 15000 л дизельного пального. Строк поставки товарів – до 31 серпня 2019 року. Виграло тендер ТОВ «Кондор логістик», незважаючи на те, що запропонувало вищу ціну, ніж інші учасники.

За інший тендер муніципали заплатили цій фірмі 81 тисячу гривень. Фірма надавала 3000 літрів дизельного пального. Строк поставки товарів – до 31 грудня 2019 року.

136,48 тисячі гривень муніципали оплатили за послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля «Volkswagen Transporter» та 686,49 тисячі гривень за послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобілів МАЗ, які надавав ФОП Караповський Сергій Михайлович.

У березні «Муніципальна варта» заплатила 135,548 тисячі гривень для ПП «Знак якості» за систему відеоспостереження замкнутого типу.

У квітні муніципали витратили 66,6 тисячі гривень на послуги зі встановлення відеоапаратури, які надавало ТзОВ «Технології для бізнесу».

153,2 тисячі гривень заплатили для ТзОВ «Артан центр» за послуги у сфері професійної підготовки.

У травні 53,187 тисячі гривень муніципали заплатили для ФОПа Гапука Володимира Броніславовича за монтаж кондиціонерів.

132,68 тисячі гривень пішло на послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження для ПП «Знак якості».

70,98 тисячі гривень та 62,37 тисячі гривень витратили на послуги з технічного обслуговування локальних мереж, які надавало ТзОВ «Технології для бізнесу».

У червні 68,82 тисячі «Муніципальна варта» заплатила для ТзОВ «Науково-виробниче комерційне підприємство «Спаринг-Віст» за 10 комплектів радіостанцій та 10 штук мікрофонів з навушником-гачком.

І зараз у вересні рішення ухвалюватимуть щодо Товариства з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика». Якщо підпишуть договір, то муніципали заплатять 2,393 мільйона гривень за створення комплексної системи контролю доступу транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмеженої просп. Свободи, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл.А. Міцкевича.

Заробило ж підприємство лише  639,072 тисячі гривень.

У лютому муніципали отримали 39,379 тисячі гривень від Міського палацу культури імені Гната Хоткевича за послуги з охорони громадського порядку пiд час виступів «Різдво з «Русланою» за 7 січня.

Також у лютому їм надійшов платіж на суму 43,776 тисячі гривень за послуги з охорони громадського порядку і безпеки у січні 2019 року. Послуги надавали для відділу освіти Галицького та Франківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

56,486 тисячі гривень для «Муніципальної варти» заплатив у лютому Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради за надання послуг із забезпечення громадського порядку та охорону новорічної ялинки на проспекті Свободи у січні 2019 року.

У травні муніципалам 84,729 тисячі гривень заплатило Головне територіальне управління юстиції у Львівській області за послуги із забезпечення охорони громадського порядку та безпеки.

Громадська організація «Форум видавців» заплатила 5,715 тисячі гривень за послуги охорони громадського порядку під час дитячого фестивалю «Книгоманія».

У червні ГО «Мотоклуб «Зазір’я» заплатило муніципалам 5,608 тисячі гривень за послуги охорони порядку заходу «Відкритий кубок Львова з мотокросу»

39,54 тисячі гривень муніципали отримали від відділу освіти Галицького та Франківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за охорону порядку і безпеку.

У липні «Муніципальна варта» отримали 87,553 тисячі гривень від Головного територіального управління юстиції у Львівській області  за послуги забезпечення охорони громадського порядку та безпеки.

19,77 тисячі гривень заплатив муніципалам юридичний департамент Львівської міської ради за послуги із забезпечення охорони правопорядку.

У серпні юридичний департамент заплатив їм ще 131,33 тисячі гривень.

26,85 тисячі гривень, 31,087 тисячі гривень та 30,452 тисячі гривень заплатила комунальна організація Центр соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб за послуги у сфері охорони громадського порядку і безпеки.

У вересні поки що муніципали отримали 20,261 тисячі гривень за послуги з охорони громадського порядку від Львівського комунального підприємства «Львівський кіноцентр» та 16,536 тисячі гривень від Центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб за послуги у сфері охорони громадського порядку і безпеки.

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.